Mazovia
Dodane przez admin dnia 02.04.2019 10:26
Dnia 23.03.2019 w SP Michałowice został rozegrany turniej Mazovii w piłkę ręczną chłopców z rocznika 2003-2005.
Rozszerzona zawartość newsa
Mazovia


Dnia 23.03.2019 w SP Michałowice został rozegrany turniej Mazovii w piłkę ręczną chłopców z rocznika 2003-2005. Do rywalizacji przystąpiło 5 zespołów z czterech Gmin: Podkowy Leśnej, Błonia, Brwinowa i dwa zespoły z Michałowic.

Turniej przebiegał pod dyktando dwóch drużyn z Michałowic pierwszej reprezentacji i Podkowy Leśnej, które znacząco wygrywały swoje spotkania. Finał zapowiadał się bardzo ciekawie pomiędzy tymi obiema ekipami. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:3 co świadczy o zaciętej grze i twardej obronie obu zespołów. Wynik remisowy utrzymywał się na 3 min przed zakończeniem meczu. Końcówka należała już do drużyny przyjezdnych, którzy zwyciężyli 8:5. Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Szymon Rzepniewski z Michałowic, najwartościowszym graczem Krzysztof Krol z Podkowy Leśnej, najlepszym strzelcem został Jan Ginal ze zwycięskiej drużyny.

Skład drużyny z Michałowic:
Rzepniewski Szymon, Brodowicz Piotr, Brodowicz Marek, Święciński Maciej, Burs Stanisław, Mantey Bartosz, Sybilski Maksymilian, Ruciński Mateusz, Lachowicz Michał Bedełek Wojciech

Ostateczna klasyfikacja:
1 Podkowa Leśna
2 Michałowice I
3 Brwinów
4 Michałowice II
5 Błonie