Mistrzostwa Powiatu w Piłkę Ręczną Chłopców
Dodane przez admin dnia 21.03.2019 00:00
21.03.2019 r. w Teresinie odbyły się Mistrzostwa Międzypowiatowe w Piłkę Ręczną Chłopców.
Rozszerzona zawartość newsa
Mistrzostwa Międzypowiatowe w Piłkę Ręczną Chłopców


W dniu 14.03.2019 w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pruszkowskiego chłopców klas VII , VIII i III Gimnazjum. Reprezentacja z Michałowic nie miała sobie równych zwyciężając wszystkie mecze z Raszynem 18:6, Pruszkowem 15:1 i Ruścem 11:5.Tytuł Mistrza premiował nas do dalszego etapu rozgrywek.

Finały na szczeblu międzypowiatowym odbyły się w Teresinie w dniu 21.03.2019. W turnieju wzięło udział 6 drużyn zwycięzców w swoich regionach: Radziejowice, Podkowa Leśna, Kaczorgi, Iłów, Żyrardów i Michałowice.

W fazie grupowej nasi Szczypiorniści wygrali z Radziejowicami 13:5 i Żyrardowem 18:11. Zwyciężając swoja grupę w finale spotkaliśmy się z Kaczorgami, drużyną również nie pokonaną dotychczas w turnieju.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i zacięta z wynikiem 6:5 dla Michałowic. Druga połowa to już pokaz koncertowej gry Chłopców z Michałowic, którzy ostatecznie zwyciężyli 17:9.Wywalczyliśmy złoty medal i awans do turnieju 8 najlepszych drużyn w Województwie Mazowieckim, który odbędzie się w maju.

Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia na finałach wojewódzkich.

Skład drużyny:
Piotr Brodowicz,Marek Brodowicz, Szymon Rzepniewski, Mateusz Ruciński, Szymon Gruda Maciej Święciński, Bartosz Mantey, Maksymilian Sybilski, Maksymilian Brejnak, Maciej Czernicki Paweł Jakubisiak, Bartosz Kozikowski, Andrzej Łaskowski, Stanisław Burs.

Trener Łukasz Zieliński