Mistrzostwo Międzypowiatowe w mini piłkę ręczną
Dodane przez admin dnia 28.03.2018 00:00
W dniu 27.03.2018 odbyły się zawody w Teresinie o Mistrzostwo Międzypowiatowe w mini piłkę ręczną w kategorii szkół podstawowych chłopców. W turnieju wzięli udział Mistrzowie Powiatów z: Michałowic, Podkowy Leśnej, Płochocina, Kozłowa Biskupiego, Teresina i Radziejowic.
Rozszerzona zawartość newsa
Zawody

Nasza reprezentacja zwyciężyła swoja grupę pokonując Podkowę Leśną 10 : 7 i Radziejowice 11:6 . W finale zmierzyliśmy się ze zwycięzcą grupy A z Teresinem. Mecz był bardzo wyrównany o czym świadczył wynik po pierwszej połowie 4:4. W drugiej połowie to gospodarze pokazali swą wyższość zwyciężając 12:7.

Młodzi szczypiorniści z Michałowic zdobyli srebrny medal występując w składzie: Brejnak Maksymilian, Maciej Czernicki, Kacper Liszewski, Marek Brodowicz,Piotr Modzelewski, Damian Chojnowski Paweł Jakubisiak, Andrzej Łaskowski, Szymon Gątarek, Iwo Kozłowski, Jakub Bartosiński, Leopard Grochala, Bartosz Łysomirski, Wiktor Szewczyk.