Turniej mini piłki ręcznej chłopców
Dodane przez admin dnia 29.01.2016 08:10
W dniu 27.01.2016 odbył się turniej mini piłki ręcznej chłopców w Teresinie pow. sochaczewski. W zawodach wzięły udział drużyny, które wygrały rozgrywki w swoich powiatach w zeszłym roku: Michałowice, Teresin, Iłów, Podkowa Leśna, Jaktorów, Stare Babice.
Rozszerzona zawartość newsa

Reprezentacja SP z Michałowic w fazie grupowej turnieju zwyciężyła z Jaktorowem 8:6 i Iłowem 12:4 zajmując pierwsze miejsce w grupie B i prawo gry w finale z drużyną gospodarzy zwycięzcami grupy A. Mecz finałowy okazał sie bardzo emocjonujący i zacięty gdyż po regulaminowym czasie gry widniał remis 11:11.

W dogrywce lepszą drużyną okazała sie ekipa z Michałowic zdobywając I miejsce turnieju.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został uczeń naszej szkoły Piotr Brodowicz.

Skład: Piotr Brodowicz, Maciej Swięciński, Antoni Ślęzak, Marcel Sołowiej, Szymon Gruda, Mikołaj Grochala, Mateusz Ruciński, Szymon Rzepniewski, Maksymilian Brejnak, Maksymilian Sybilski, Maciej Czarnicki trener Łukasz Zieliński

Gratulujemy i życzymy takiego sukcesu w marcowych rozgrywkach mini piłki ręcznej w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej