Uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu klasy IV-VI
Dodane przez admin dnia 18.06.2007 00:00
Najlepsi uczniowie naszej szkoły
Rozszerzona zawartość newsa
Uczniowie wyróżniający się w nauce klasy IV – VI


Uczniowie wzorowi osiągnęli średnią w nauce 4,75 i powyżej, zachowanie wzorowe lub bardzo dobre.

Najlepsi uczniowie naszej szkoły Klasa IVa
  1. Kulka Teresa - 5,78
  2. Dudek Michał - 5,67
  3. Wojda Joanna - 5,67
  4. Skałecka Iga - 5,44
  5. Lewan Anna - 5,44
  6. Charaziński Adrian - 5,33
  7. Mechlińska Joanna - 5,33
  8. Kraft Sylwia - 5,22
  9. Witkowski Konrad - 5,11
  10. Jarosiński Patryk - 5,00
  11. Wnuczak Krzysztof - 4,78
Klasa IVb
  1. Białecki Wojciech - 5,33
  2. Ositek Magdalena - 5,33
  3. Kukiełka Michał - 5,22
  4. Radzaj Anna - 5,22
  5. Siwik Anna - 5,22
  6. Zajączkowska Marcelina - 5,22
  7. Kosk Julia - 5,11
  8. Smętkowska Anna - 5,00
  9. Szostek Michał - 5,00
  10. Mroczek Izabela - 4,78
Klasa IVc
  1. Domaradzka Gabriela - 5,67
  2. Czwarno Radosław - 5,44
  3. Młotek Szymon - 5,33
  4. Szczodry Grzegorz - 5,22
  5. Gińko Antoni - 5,00
  6. Rozkrut Julian - 5,00
  7. Kłobukowska Karolina - 4,89
Klasa Va
  1. Fudalej Michał - 5,89
  2. Rzeszotarska Jagoda - 5,56
  3. Obłuska Emilia - 5,33
  4. Gregorowicz Julia - 5,22
  5. Miziński Michał - 5,11
  6. Trybuchowski Jakub - 5,11
  7. Kral Adam - 5,11
  8. Podgrudna Weronika - 5,00
  9. Sokołow Anna - 5,00
  10. Frankowski Stanisław - 4,89
  11. Sokołowska Maria - 4,89
  12. Gogołkiewicz Monika - 4,89
  13. Olesińska Julia - 4,78
  14. Zezula Łukasz - 4,78
Klasa Vb
  1. Rybak Maciej - 5,56
  2. Sumiła Norbert - 5,33
  3. Kajda Aneta - 5,33
  4. Orłowski Bartłomiej - 5,22
  5. Dudka Ewa - 5,22
  6. Osińska Maja - 5,00
  7. Kozłowski Damian - 4,89
  8. Zatorski Adam - 4,89
  9. Gołaszewska Aleksandra - 4,89
  10. Dąbek Dominika - 4,78
Klasa Vc
  1. Smakuszewska Eliza - 5,89
  2. Tomaszewski Karol - 5,33
  3. Stodolska Justyna - 5,22
  4. Hryciuk Patrycja - 5,00
  5. Trzcińska Aleksandra - 4,89
  6. Wojciechowska Paulina - 4,78
  7. Łukowska Katarzyna - 4,78
  8. Gajek Mariusz - 4,75
Klasa VIa
  1. Kaczorowski Marcin - 5,70
  2. Fajer Konrad - 5,60
  3. Szachowicz Marta - 5,20
  4. Jędrzejewska Katarzyna - 5,20
  5. Konopka Anna - 5,20
  6. Cezary Maciejek - 5,10
  7. Lagierska Katarzyna - 5,00
  8. Rycerska Zuzanna - 5,00
  9. Taras Aleksandra - 5,00
  10. Molendowska Carol - 4,90
  11. Szwedowski Adam - 4,90
  12. Gogołkiewicz Magdalena - 4,80
Klasa VIb
  1. Kozera Aleksandra - 5,90
  2. Jacenków Grzegorz - 5,50
  3. Jagielak Anna - 5,50
  4. Sierakowska Julia - 5,50
  5. Zahorodna Ada - 5,50
  6. Gawor Ola - 5,40
  7. Rogalska Ola - 5,00
  8. Łopata Grażyna - 5,20
  9. Kądziołka Mariusz - 4,90
Klasa VIc
  1. Moskalik Żaneta - 5,80
  2. Miodowska Joanna - 5,20
  3. Wieciech Katarzyna - 5,10
  4. Zarychta Paulina - 5,10
  5. Taras Agnieszka - 4,80
  6. Tolak Przemysław - 4,90
Wszystkim uczniom gratulujemy wspaniałych wyników w nauce