Szkola Podstawowa
   Strona głównaLinkiGaleriaKontaktSzukajMapa dojazdu
Logo Szkoły
Nasza szkoła
 Aktualności
 Nasz patron
 Historia szkoły
 Dyrekcja
 Kadra pedagogiczna
 Pedagog
 Psycholog
 Logopeda
 Integracja sensoryczna
 Biblioteka
 Świetlica
 Zajęcia pozalekcyjne
 Terminarz
 Plan lekcji
Dokumenty szkolne
 Statut
 Program Rozwoju
 Regulamin Porządkowy
 Program wychowawczo-
 profilaktyczny

 Procedury
 bezpieczeństwa

 Procedury
 Instrukcja alarmowa
 Stypendia motywacyjne
 Regulamin kompleksu
 sportowego

 Wyniki sprawdzianu
 w klasach VIII

 Bezpłatne podręczniki
 Wykaz podręczników
 na rok 2019/20

 Regulamin boiska
 Regulamin korzystania
 z lodowiska

 Godziny otwarcia
 lodowiska

 Hala pneumatyczna -
 harmonogram

 Polityka ochrony
 dziecka

W szkole
 Samorząd Uczniowski
 Szkolny Klub
 Wolontariatu

 Podpatrzone w szkole
 Konkursy i olimpiady
 Sport
Druki do pobrania
 Karta kolonii
 Podanie o duplikat
 legitymacji

 Karta zgłoszenia
 dziecka do świetlicy

Dziennik
 Dziennik elektroniczny
Ogłoszenia
 Regulamin dowozu
 uczniów

 Rozkład jazdy autobusu
Obiady
 Menu (13.01 — 17.01)
 Opłaty X - XII
 Regulamin i oferta
 cenowa

 Umowa - korzystanie
 z obiadów

 Kontakt
1% podatku
 Przekaż 1% podatku
Rada Rodziców
 Prezydium RR
 Regulamin RR
 Protokoły zebrań RR
 Składka na RR
 Konto Rady Rodziców
 Archiwum
Programy w oddz.
  przedszkolnych




Najpiękniejszy kosz i ozdoby wielkanocne
Aktualności
Najpiękniejszy kosz i ozdoby wielkanocne


Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych dla uczniów klas 0 – III został zorganizowany konkurs plastyczny „Najpiękniejszy kosz i ozdoby wielkanocne”. Organizatorem konkursu była pani: T. Pożarowszczyk. Uczniowie zaprezentowali bardzo ciekawe prace.

Oto lista nagrodzonych:

Klasa „0”b
  • Zofia Konopka, Natalia Mazur
  • Oskar Troniarz
  • Barbara Cybulska
Klasa „0”c
  • Monika Luranc
  • Mikołaj Woźniak, Jakub Małecki
  • Oliwia Hajduk, Emilia Urbanek, Damian Wrześniewski
Klasa Ia
  • Wiktoria Dalach, Aleksandra Dalach
Klasa Ic
  • Emilia Korobeinikov
  • Matylda Kowalska
Klasa Id
  • Paweł Nowocień
  • Ola Maciejek
Klasa II b
  • Michał Ogórek
  • Karol Godlewski
Klasa II c
  • Zofia Michalczyk
  • Katarzyna Bryks
Klasa IIIa
  • Jan Kwiatkowski
  • Alicja Zembrzuska, Kamil Ogórek
  • Olga Gaj
Klasa IIIb
  • Wiktor Gromadzki, Olga Kaźmierczak
  • Katarzyna Ambroziak, Małgorzata Cybulska
  • Weronika Krasowska
Prace zbiorowe wykonane w świetlicy szkolnej
  • Blanka Wilczyńska, Alicja Wdowiak, Bartłomiej Kozikowski - klasa I b
  • Maja Żółtaszek, Zofia Nassalska, Karolina Starosta – klasa Ic
  • Oliwia Budzik, Klaudia Knys, Oliwia Knys, Pola Sałacińska, Maria Dzięcioł, Małgorzata Skorek – klasa Id
Gratulujemy!

BIP
Facebook
Wydarzenia
10.02 - 23.02
Ferie zimowe
Rekrutacja 2020/21
 - klasa 1
 Zarządzenie Wójta
 Informacje ogólne
 Zgłoszenie - klasa 1
 obwód

 Wniosek - klasa 1
Rekrutacja 2020/21
 - klasa 0
 Zarządzenie Wójta
 Informacje ogólne
 Wniosek oddziały
 przedszkolne 0

 Oświadczenia rodziców
 Oświadczenie
 o zamieszkaniu

Szkoła Promująca
  Zdrowie
 Krajowy certyfikt
 Wyniki autoewaluacji
 2015

 Prezentacja działań 2015
 Jesteśmy SzPZ
 Sprawozdania z działań
 w latach 2015 - 2019

 Publiczna prezentacja osiągnięć w ramach Szkoły Promującej Zdrowie
 Działania w latach
 2015 - 2019

 Realizacja priorytetów
 Szkoły

 Szkoła Promująca
 Zdrowie

 Bezpieczeństwo dzieci
 na co dzień

 Świadomy rodzic
 prezentacja

 Bezpieczna przerwa
 prezentacja

 Działania szkoły
 prezentacja

 Wyniki autoewaluacji
 prezentacja

Nasze kluby
 UKS Jaguar
 Wydarzenia UKS Jaguar
 Klub Szachowy Hetman
Cheerleaderki
Wagarowicz
 Grudzień 2019
 Marzec, kwiecień 2019
 Grudzień, styczeń
2018 - 2019

 Październik, listopad 2018
 Archiwum
Certyfikaty
Certyfikaty
Programy unijne i
  rządowe












6662175 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.8 © 2003-2005 | Sublime by: | Projekt i wykonanie: