Szkola Podstawowa
   Strona głównaLinkiGaleriaKontaktMapa dojazdu
Logo Szkoły
Nasza szkoła
 Strona główna
 Nasz patron
 Historia szkoły
 Dyrekcja
 Nauczyciele
 Pedagog
 Psycholog
 Logopeda
 Biblioteka
 Świetlica
 Samorząd uczniowski
 Zajęcia pozalekcyjne
 Terminarz
 Plan lekcji
Dokumenty szkolne
 Statut
 Program Rozwoju
 Regulamin Porządkowy
 Program wychowawczo-
 profilaktyczny

 Procedury
 bezpieczeństwa

 Procedury
 Stypendia motywacyjne
 Regulamin kompleksu
 sportowego

 Wyniki sprawdzianu
 w klasach VI

 Bezpłatne podręczniki
 Regulamin boiska
 Polityka ochrony
 dziecka

Druki do pobrania
 Karta kolonii
 Podanie o duplikat
 legitymacji

Dziennik
 Dziennik elektroniczny
Ogłoszenia
 Regulamin dowozu
 uczniów

 Rozkład jazdy autobusu
Obiady
 Menu (03.06 — 14.06)
 Regulamin i oferta
 cenowa

 Umowa - korzystanie
 z obiadów

 Kontakt
1% podatku
 Przekaż 1% podatku
Rada Rodziców
 Prezydium RR
 Regulamin RR
 Protokoły zebrań RR
 Składka na RR
 Konto Rady Rodziców
 Archiwum
Konkursy matematyczne
Aktualności
Konkursy matematyczne


Uczniowie naszej szkoły mogą rozwijać swoje zainteresowania matematyką uczestnicząc w konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych. Celem konkursów jest popularyzacja matematyki wśród dzieci i młodzieży. Są treningiem logicznego myślenia. Każdy może sprawdzić swoje umiejętności w tej dziedzinie.

W dniu 12.01.2011 odbył się konkurs matematyczny „Mat” wzięło w nim udział 92 uczniów klas III – VI.

Wyróżnienia otrzymali:
  1. Przemysław Bedełek VIb 82,07%
  2. Mikołaj Dąbrowski Vb 81,82%
  3. Michał Iłowiecki Vc 77,27%
  4. Stanisław Kral VIb 76,09%
  5. Julian Berej VIc 76,09%
  6. Kozarzewski Maksymilian VIc 75,54%
W dniu 17.03.2011 odbył się konkursy matematyczne „Kangurek” i „Kangur” w których wzięło udział 115 uczniów klas I – VI.

W „Kangurku” bardzo dobre wyniki uzyskali:
  1. Filip Gołaszewski IIa 68 pkt
  2. Krzysztof Kwiatkowski IId 63 pkt
  3. Jakub Mazur IIb 63 pkt
  4. Anna Ostrowska Ib 63 pkt
  5. Mikołaj Pojmański IId 60 pkt
  6. Tola Gopsz IIc 58 pkt
  7. Aleksandra Walków IIa 55 pkt
  8. Julian Włodarek IId 55 pkt
  9. Jakub Mantey IId 54 pkt
W „Kangurze” wyróżnienia otrzymali:
  1. Krzysztof Ostrowski IIIa 101,25 pkt
  2. Martyna Maciejewska IIIa 96,25
  3. Anna Kozera IIIb 91,25
  4. Jakub Sachnowski IIIa 90,25
  5. Maciej Sachnowski Vb 96,25
  6. Mikołaj Dąbrowski Vb 83,75 pkt
  7. Przemysław Bedełek VIb 135 pkt
  8. Julian Berej VIc 111,25 pkt
  9. Stanisław Kral VIb 100 pkt
Gratulujemy!
BIP
Rekrutacja 2019/20
 Rekrutacja do klas
  0 i 1 - informacja

 Terminy rekrutacji
 — zarządzenie

 Wniosek o przyjęcie
 do oddziału
 przedszkolnego

 Wzór zgłoszenia do
 klasy 1

 Wzór wniosku o
 przyjęcie do klasy 1

Szkoła Promująca
  Zdrowie
 Wyniki autoewaluacji
 2015

 Prezentacja działań 2015
 Jesteśmy SzPZ
 Sprawozdania z działań
 w latach 2015 - 2019

 Publiczna prezentacja osiągnięć w ramach Szkoły Promującej Zdrowie
 Działania w latach
 2015 - 2019

 Realizacja priorytetów
 Szkoły

 Szkoła Promująca
 Zdrowie

 Bezpieczeństwo dzieci
 na co dzień

 Świadomy rodzic
 prezentacja

 Bezpieczna przerwa
 prezentacja

 Działania szkoły
 prezentacja

 Wyniki autoewaluacji
 prezentacja

Nasze kluby
 UKS Jaguar
 Wydarzenia UKS Jaguar
 Klub Szachowy Hetman
Wagarowicz
 Marzec, kwiecień 2019
 Grudzień, styczeń
2018 - 2019

 Październik, listopad 2018
 Archiwum
Cheerleaderki
Certyfikaty
Certyfikaty
Programy unijne i
  rządowe










6134095 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.8 © 2003-2005 | Sublime by: | Projekt i wykonanie: