Szkola Podstawowa
   Strona głównaLinkiGaleriaKontaktMapa dojazdu
Logo Szkoły
Nasza szkoła
 Strona główna
 Nasz patron
 Historia szkoły
 Dyrekcja
 Nauczyciele
 Pedagog
 Psycholog
 Logopeda
 Biblioteka
 Świetlica
 Samorząd uczniowski
 Zajęcia pozalekcyjne
 Terminarz
 Plan lekcji
Dokumenty szkolne
 Statut
 Program Rozwoju
 Regulamin Porządkowy
 Program wychowawczo-
 profilaktyczny

 Procedury
 bezpieczeństwa

 Procedury
 Stypendia motywacyjne
 Regulamin kompleksu
 sportowego

 Wyniki sprawdzianu
 w klasach VI

 Bezpłatne podręczniki
 Regulamin boiska
 Polityka ochrony
 dziecka

Druki do pobrania
 Karta kolonii
 Podanie o duplikat
 legitymacji

Dziennik
 Dziennik elektroniczny
Ogłoszenia
 Regulamin dowozu
 uczniów

 Rozkład jazdy autobusu
Obiady
 Menu (03.06 — 14.06)
 Regulamin i oferta
 cenowa

 Umowa - korzystanie
 z obiadów

 Kontakt
1% podatku
 Przekaż 1% podatku
Rada Rodziców
 Prezydium RR
 Regulamin RR
 Protokoły zebrań RR
 Składka na RR
 Konto Rady Rodziców
 Archiwum
Podsumowanie I semestru roku szkolnego 2010/2011 w klasach IV-VI
Aktualności
Podsumowanie I semestru roku szkolnego 2010/11 w klasach IV-VI


24.01.2011r. odbyły się apele podsumowujące osiągnięcia uczniów naszej szkoły w I semestrze roku szkolnego 2010/11. W klasach młodszych wzorowi uczniowie zostali nagrodzeni wielkimi brawami. Wręczono nagrody i dyplomy zdobyte w konkursach szkolnych, gminnych i ogólnopolskich. Zostali wyróżnieni najlepsi czytelnicy w szkole. Wszyscy poznali uczestników reprezentujących naszą szkołę m.in. w konkursach wokalnych, plastycznych oraz najlepszych sportowców.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!!!

Wyniki nauczania i zachowania I semestru roku szkolnego 2010/2011


KLASA IVa

ŚREDNIA Z ZACHOWANIA 4,81
ŚREDNIA Z NAUKI 4,63
  • Katarzyna Markowska 5,40
  • Marta Uzdowska 5,10
  • Zofia Kral 5,10
  • Jan Burs 5,00
  • Zuzanna Grochowska 5,00
  • Justyna Michalak 5,00
  • Paulina Pastuszek 5,00
  • Dorata Żelaśkiewicz 5,00
  • Katarzyna Pastuzak 4,80
KLASA IVb

ŚREDNIA Z ZACHOWANIA 4,50
ŚREDNIA Z NAUKI 4,29
  • Jagoda Arkabuz 5,10
  • Adrian Dziekański 5,00
  • Mikołaj Marszałek 4,90
  • Arseniusz Korobeinikov 4,89
  • Nadia Jasińska 4,80
  • Jolanta Ambroziak 4,80
KLASA IVc

ŚREDNIA Z ZACHOWANIA 5,41
ŚREDNIA Z NAUKI 4,55
  • Wojciech Kaczorowski 5,40
  • Rafał Fajer 5,00
  • Julia Pietrzak 5,00
  • Dominika Rozkrut 5,00
  • Marceli Domaradzki 4,90
  • Helena Leliwa-Pilecka 4,80
KLASA Va

ŚREDNIA Z ZACHOWANIA 4,41
ŚREDNIA Z NAUKI 4,53
  • Joanna Dudek 5,40
  • Joanna Sierak 5,30
  • Hubert Kaczorowski 5,22
  • Ola Grajewska 5,20
  • Julian Potocki 5,11
  • Karolina Deja 5,00
  • Natalia Gajewska 5,00
  • Julia Korycka 5,00
  • Kaja Modzelewska 5,00
  • Kacper Szewczyk 5,00
  • Wiktoria Michaluk 5,00
KLASA Vb

ŚREDNIA Z ZACHOWANIA 4,90
ŚREDNIA Z NAUKI 4,37
  • Martyna Olejnik 5,50
  • Maria Wyszomirska 5,50
  • Matylda Kupka 5,40
  • Paweł Kukiełka 5,33
  • Marta Koc 5,10
  • Alicja Cybulska 4,90
KLASA Vc

ŚREDNIA Z ZACHOWANIA 4,57
ŚREDNIA Z NAUKI 4,38
  • Karol Pojmański 5,22
  • Klaudia Ciuk 5,00
  • Emilia Polesiak 4,90
  • Weronika Orłowska 4,90
  • Sudi Kim Thi 4,89
  • Hanna Feder 4,80
  • Maciej Piestrak 4,78
KLASA VIa

ŚREDNIA Z ZACHOWANIA 4,30
ŚREDNIA Z NAUKI 4,12

KLASA VIb

ŚREDNIA Z ZACHOWANIA 4,86
ŚREDNIA Z NAUKI 4,35
  • Przemysław Bedełek 5,30
  • Michał Trzciński 5,30
  • Maciej Wdowiak 5,10
  • Sylwia Sulik 5,00
  • Patrycja Zimnoch 5,00
  • Stanisław Kral 4,90
  • Przemysław Pawlak 4,80
KLASA VIc

ŚREDNIA Z ZACHOWANIA 4,18
ŚREDNIA Z NAUKI 4,50
  • Julia Nowocień 5,45
  • Ciuk Karolina 5,27
  • Maksymilian Kozarzewski 5,20
  • Karolina Lewandowska 5,09
  • Kamil Klotz 5,00
  • Ignacy Burs 4,90
  • Maria Wawreniuk 4,90
  • Paulina Krupa 4,82
NAJLEPSZE KLASY W ZACHOWANIU

  • IVc 5,41 I miejsce
  • Vb 4,90 II miejsce
  • VIb 4,86 III miejsce
NAJLEPSZE KLASY W NAUCE

  • IVa 4,63 I miejsce
  • IVc 4,55 II miejsce
  • Va 4,53 III miejsce
LISTA UCZNIÓW, KTÓRZY OTRZYMAJĄ STYPENDIUM NAUKOWE ZA I SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2010/2011
  1. Martyna Olejnik 5,50
  2. Maria Wawreniuk 5,50
  3. Julia Nowocień 5,45
  4. Wojciech Kaczorowski 5,40
  5. Katarzyna Markowska 5,40
  6. Joanna Dudek 5,40
  7. Matylda Kupka 5,40
  8. Joanna Sierak 5,30
  9. Paweł Kukiełka 5,33
  10. Przemysław Bedełek 5,30
  11. Michał Trzciński 5,30
  12. Karolina Ciuk 5,27
  13. Hubert Kaczorowski 5,22
  14. Karol Pojmański 5,22
  15. Maksymilian Kozarzewski 5,20
  16. Ola Grajewska 5,20
  17. Julian Potocki 5,11
  18. Maciej Wdowiak 5,10
  19. Zofia Kral 5,10
  20. Jagoda Arkabuz 5,10
  21. Marta Koc 5,10
  22. Karolina Lewandowska 5,09 M
BIP
Rekrutacja 2019/20
 Rekrutacja do klas
  0 i 1 - informacja

 Terminy rekrutacji
 — zarządzenie

 Wniosek o przyjęcie
 do oddziału
 przedszkolnego

 Wzór zgłoszenia do
 klasy 1

 Wzór wniosku o
 przyjęcie do klasy 1

Szkoła Promująca
  Zdrowie
 Wyniki autoewaluacji
 2015

 Prezentacja działań 2015
 Jesteśmy SzPZ
 Sprawozdania z działań
 w latach 2015 - 2019

 Publiczna prezentacja osiągnięć w ramach Szkoły Promującej Zdrowie
 Działania w latach
 2015 - 2019

 Realizacja priorytetów
 Szkoły

 Szkoła Promująca
 Zdrowie

 Bezpieczeństwo dzieci
 na co dzień

 Świadomy rodzic
 prezentacja

 Bezpieczna przerwa
 prezentacja

 Działania szkoły
 prezentacja

 Wyniki autoewaluacji
 prezentacja

Nasze kluby
 UKS Jaguar
 Wydarzenia UKS Jaguar
 Klub Szachowy Hetman
Wagarowicz
 Marzec, kwiecień 2019
 Grudzień, styczeń
2018 - 2019

 Październik, listopad 2018
 Archiwum
Cheerleaderki
Certyfikaty
Certyfikaty
Programy unijne i
  rządowe










6008983 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.8 © 2003-2005 | Sublime by: | Projekt i wykonanie: