Szkola Podstawowa
   Strona głównaLinkiGaleriaKontaktMapa dojazdu
Logo Szkoły
Nasza szkoła
 Strona główna
 Nasz patron
 Historia szkoły
 Dyrekcja
 Nauczyciele
 Pedagog
 Psycholog
 Logopeda
 Biblioteka
 Świetlica
 Zajęcia pozalekcyjne
 Terminarz
 Plan lekcji
Dokumenty szkolne
 Statut
 Program Rozwoju
 Regulamin Porządkowy
 Program wychowawczo-
 profilaktyczny

 Procedury
 bezpieczeństwa

 Procedury
 Instrukcja alarmowa
 Stypendia motywacyjne
 Regulamin kompleksu
 sportowego

 Wyniki sprawdzianu
 w klasach VI

 Wyniki sprawdzianu
 w klasach VIII

 Bezpłatne podręczniki
 Regulamin boiska
 Polityka ochrony
 dziecka

W szkole
 Samorząd uczniowski
 Szkolne koło
 wolontariatu

 Innowacje
 Konkursy
Druki do pobrania
 Karta kolonii
 Podanie o duplikat
 legitymacji

 Karta zgłoszenia
 dziecka do świetlicy

Dziennik
 Dziennik elektroniczny
Ogłoszenia
 Regulamin dowozu
 uczniów

 Rozkład jazdy autobusu
Obiady
 Menu (04.11 — 08.11)
 Opłaty X - XII
 Regulamin i oferta
 cenowa

 Umowa - korzystanie
 z obiadów

 Kontakt
1% podatku
 Przekaż 1% podatku
Rada Rodziców
 Prezydium RR
 Regulamin RR
 Protokoły zebrań RR
 Składka na RR
 Konto Rady Rodziców
 Archiwum
Programy w oddz.
  przedszkolnych




Papież wśród dzieci
Aktualności
Papież wśród dzieci


Jak co roku zorganizowano szkolny konkurs plastyczny dla klas 0-2 pt.: „PAPIEŻ WŚRÓD DZIECI". W pracach plastycznych dzieci przedstawiły radosnego, uśmiechniętego Ojca Świętego otoczonego dziećmi z różnych stron świata. Prace wykonane zostały różnymi technikami. W szkole zorganizowano wystawę prac plastycznych wszystkich uczniów biorących udział w konkursie.

W kategorii klasy „0” nagrody otrzymali:
  • Martyna Majda (I miejsce)
  • Klara Bójko (II miejsce)
W kategorii klasy I nagrody otrzymali:
  • Katarzyna Kiersznowska z klasy I b (I miejsce)
  • Małgorzata Cybulska z klasy I b (II miejsce)
  • Weronika Krasowska z klasy I b i Wiktoria Boczek z klasy I c (III miejsce)
W kategorii klasy II nagrody otrzymali:
  • Katarzyna Koc z klasy II b, Aleksander Łysomirski z klasy II a (I miejsce)
  • Monika Klimkiewicz z klasy II b (II miejsce)
  • Karolina Staciwa z klasy II c (III miejsce)
Wyróżnienia otrzymali:
  • Katarzyna Ambroziak z klasy I b
  • Patrycja Kucińska z klasy I c
  • Olga Kaźmierczak z klasy Ia
  • Barbara Szlaga i Magdalena Herner z klasy II c
  • Ola Czernicka i Natalia Feder z klasy II c
  • Ilona Grochala z klasy II b
  • Kinga Osińska z klasy II b
  • Filip Misiak z klasy II a
  • Mateusz Juszczak z klasy II a
  • Weronika Bójko z klasy II a
  • Gabrysia Czajkowska z klasy II a
Gratulujemy wszystkim uczniom!

Organizatorki: M. Gołaszewska, A. Matejuk, J. Matysiak

BIP
Wydarzenia
3,4,5.12, wt-czw
Próbne egzaminy ośmioklasisty

10.12, wt., 17:30-19:00
Dzień Otwarty klasy 0-3

11.12, śr., 17:30 - 19:00
Dzień Otwarty klasy 4-8
Rekrutacja 2019/20
 Rekrutacja do klas
  0 i 1 - informacja

 Terminy rekrutacji
 — zarządzenie

 Wniosek o przyjęcie
 do oddziału
 przedszkolnego

 Wzór zgłoszenia do
 klasy 1

 Wzór wniosku o
 przyjęcie do klasy 1

Szkoła Promująca
  Zdrowie
 Wyniki autoewaluacji
 2015

 Prezentacja działań 2015
 Jesteśmy SzPZ
 Sprawozdania z działań
 w latach 2015 - 2019

 Publiczna prezentacja osiągnięć w ramach Szkoły Promującej Zdrowie
 Działania w latach
 2015 - 2019

 Realizacja priorytetów
 Szkoły

 Szkoła Promująca
 Zdrowie

 Bezpieczeństwo dzieci
 na co dzień

 Świadomy rodzic
 prezentacja

 Bezpieczna przerwa
 prezentacja

 Działania szkoły
 prezentacja

 Wyniki autoewaluacji
 prezentacja

Nasze kluby
 UKS Jaguar
 Wydarzenia UKS Jaguar
 Klub Szachowy Hetman
Wagarowicz
 Marzec, kwiecień 2019
 Grudzień, styczeń
2018 - 2019

 Październik, listopad 2018
 Archiwum
Cheerleaderki
Certyfikaty
Certyfikaty
Programy unijne i
  rządowe










6392661 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.8 © 2003-2005 | Sublime by: | Projekt i wykonanie: