Szkola Podstawowa
   Strona głównaLinkiGaleriaKontaktSzukajMapa dojazdu
Logo Szkoły
Nasza szkoła
 Aktualności
 Nasz patron
 Historia szkoły
 Dyrekcja
 Kadra pedagogiczna
 Pedagog
 Psycholog
 Logopeda
 Pielęgniarka
 Stomatolog
 Integracja sensoryczna
 Biblioteka
 Świetlica
 Oddziały
 przedszkolne

 Zajęcia pozalekcyjne
 Plan lekcji
Dokumenty szkolne
 Statut
 Program Rozwoju
 Program wychowawczo-
 profilaktyczny

 Polityka ochrony
 dziecka

 Procedury
 Regulaminy
 Stypendia motywacyjne
 Wyniki sprawdzianu
 w klasach VIII

 Bezpłatne podręczniki
 Wykaz podręczników
 na rok 2020/21

 Obiekty sportowe
 Terminarz 2020/21
W szkole
 Samorząd Uczniowski
 Szkolny Klub
 Wolontariatu

 Podpatrzone w szkole
 Konkursy i olimpiady
 Sport
mLegitymacja
 Informacje ogólne
 Instrukcja instalacji
 mLegitymacji

Mobilna klasa 0-3
 Informacje ogólne
 Oddział przedszkolny
 Mobilna świetlica
 Klasy 1 - 3
Mobilna klasa 4-8
 Informacje ogólne
 Język polski
 Język angielski
 Język niemiecki
 Język hiszpański
 Matematyka
 Historia
 Fizyka
 Biologia
 Przyroda
 Geografia
 Plastyka
 Wiedza
 o społeczeństwie

 Etyka
 Edukacja prozdrowotna
 i w-f

 Doradztwo zawodowe
 Pomoc psychologiczno
 - pedagogiczna
Lekcje online
 Regulamin lekcji
 online

 Plan lekcji
 online od 04.05

Mobilna klasa -
 egzamin ośmioklasisty
 Informacje ogólne
 Informatory egzam.
 i podstawa programowa

 Arkusze egzaminacyjne
 Harmonogram
 egzaminu ósmoklasisty

 Komunikat o
 przyborach

 Wytyczne do
 egzaminu ósmoklasisty

 Wytyczne CKE - plakat
Mobilna klasa -
 warunki oceniania
 Wewnątrzszkolne
 ocenianie zdalne

 Konsultacje
 merytoryczne
 na odległość

 Szczegółowe warunki
 weryfikowania wiedzy,
 informowania o
 postępach oraz
 otrzymanych ocenach

 Szczegółowe warunki
 oceniania wynikające
 ze specyfiki nauczania
 na odległość

 Język polski,
 historia, WOS

 Chemia, biologia,
 przyroda, geografia

 Edukacja
 wczesnoszkolna

 Język angielski
 Matematyka
 Muzyka, plastyka,
 technika

 Język niemiecki,
 hiszpański

 Religia kl. 1-3
 Wychowanie fizyczne
 Religia
Druki do pobrania
 Karta kolonii
 Podanie o duplikat
 legitymacji

 Karta zgłoszenia
 dziecka do świetlicy

Dziennik
 Dziennik elektroniczny
Autobus szkolny
 Regulamin dowozu
 uczniów

 Rozkład jazdy autobusu
 Zasady bezpieczeństwa
 
Karta zgłoszenia
 
List MEN, MI, GIS
 Wytyczne dotyczące
 publicznego transportu
 zbiorowego

Obiady
 Informacje
 Kontakt
 Cennik
1% podatku
 Przekaż 1% podatku
Rada Rodziców
 Prezydium RR
 Regulamin RR
 Protokoły zebrań RR
 Składka na RR
 Konto Rady Rodziców
 Archiwum
Programy w oddz.
  przedszkolnych






Podsumowanie I semestru roku szkolnego 2009/10
Aktualności
Podsumowanie I semestru roku szkolnego 2009/10


29.01.2010r. odbyły się apele podsumowujące osiągnięcia uczniów naszej szkoły w I sem. roku szkolnego 2009/10. W klasach młodszych wzorowi uczniowie zostali nagrodzeni wielkimi brawami. Wręczono nagrody i dyplomy zdobyte w konkursach szkolnych, gminnych i ogólnopolskich. Zostali wyróżnieni najlepsi czytelnicy w szkole. Wszyscy poznali uczestników reprezentujących naszą szkołę m.in. w konkursach wokalnych, plastycznych oraz najlepszych sportowców.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!!!

Wzorowi uczniowie klasy I – III


Klasa Ia
  1. Wiktoria Hryciuk
  2. Łukasz Robak
  3. Franciszek Szewczyk
  4. Aleksandra Walków
Klasa Ib
  1. Katarzyna Ambroziak
  2. Julia Kaczorowska
  3. Katarzyna Kiersnowska
  4. Natalia Lewandowska
  5. Jakub Mazur
Klasa Ic
  1. Gopsz Tola
  2. Łyszcz Julia
Klasa Id
  1. Michalina Dzięcioł
  2. Patryk Hajduk
  3. Bartosz Jagiełło
  4. Jakub Mantey
  5. Karina Płatek
Klasa IIa
  1. Aleksandra Ćwirta
  2. Weronika Bójko
  3. Katarzyna Dębowska
  4. Piotr Klukowski
  5. Przemysław Kucharski
  6. Aleksander Łysomirski
  7. Martyna Maciejewska
  8. Filip Misiak
  9. Kacper Orłowski
  10. Krzysztof Ostrowski
  11. Małgorzata Wyszomirska
Klasa IIb
  1. Julia Foremniak
  2. Bartosz Gątarek
  3. Agnieszka Głuchowska
  4. Ilona Grochala
  5. Monika Klimkiewicz
  6. Katarzyna Koc
  7. Anna Kozera
  8. Maria Pancewicz
  9. Rafał Zezula
Klasa IIc
  1. Filip Chyłkowski
  2. Wiktoria Czekalska
  3. Karolina Domańska
  4. Natalia Feder
  5. Patrycja Papina
  6. Stanisław Perko
  7. Karolina Staciwa
  8. Barbara Szlaga
Klasa IIIa
  1. Zuzanna Grochowska
  2. Katarzyna Markowska
  3. Justyna Michalak
  4. Emilia Pieniążkiewicz
  5. Artur Rytel-Kuc
  6. Marta Uzdowska
Klasa IIIb
  1. Jolanta Ambroziak
  2. Patryk Bartosiński
  3. Adrian Dziekański
  4. Arseniusz Korobeinikov
  5. Aleksandra Trendak
Klasa IIIc
  1. Marceli Domaradzki
  2. Rafał Fajer
  3. Wojciech Kaczorowski
  4. Laura Kozłowska
  5. Helena Leliwa-Pilecka
  6. Julia Pietrzak
  7. Paweł Zarzecki
WYNIKI NAUCZANIA I ZACHOWANIA PO I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2009/2010


KLASA IVb
  • ŚREDNIA Z ZACHOWANIA 5,00
  • ŚREDNIA Z NAUKI 4,47
  • Matylda Kupka 5,60
  • Paweł Kukiełka 5,50
  • Martyna Olejnik 5,30
  • Marta Koc 5,10
  • Piotr Szczodry 5,10
  • Maria Wyszomirska 5,00
KLASA IVa
  • ŚREDNIA Z ZACHOWANIA 5,21
  • ŚREDNIA Z NAUKI 4,71
  • Joanna Dudek 5,30
  • Joanna Sierak 5,30
  • Natalia Gajewska 5,20
  • Aleksandra Grajewska 5,20
  • Hubert Kaczorowski 5,20
  • Julia Korycka 5,10
  • Wiktoria Michaluk 5,10
  • Kacper Szewczyk 5,10
  • Kaja Modzelewska 5,00
  • Julian Potocki 5,00
  • Anna Rola 4,90
  • Jan Adamski 4,80
KLASA IVc
  • ŚREDNIA Z ZACHOWANIA 4,33
  • ŚREDNIA Z NAUKI 4,30
  • Marta Tolak 5,00
  • Joanna Szlaga 4,90
  • Emilia Polesiak 4,80
KLASA Va
  • ŚREDNIA Z ZACHOWANIA 4,22
  • ŚREDNIA Z NAUKI 4,14
  • Anita Gryglicka 4,90
KLASA Vb
  • ŚREDNIA Z ZACHOWANIA 4,95
  • ŚREDNIA Z NAUKI 4,24
  • Przemysław Bedełek 5,11
  • Sylwia Sulik 5,00
  • Michał Trzciński 5,00
  • Stanisław Kral 4,89
  • Maciej Wdowiak 4,89
  • Patrycja Zimnoch 4,80
KLASA Vc
  • ŚREDNIA Z ZACHOWANIA 4,30
  • ŚREDNIA Z NAUKI 4,35
  • Ignacy Burs 5,22
  • Maksymilian Kozarzewski 5,22
  • Julia Nowocień 5,20
  • Kamil Klotz 5,00
  • Karolina Ciuk 4,90
KLASA VIa
  • ŚREDNIA Z ZACHOWANIA 4,18
  • ŚREDNIA Z NAUKI 4,07
  • Anna Grochowska 5,20
  • Jagoda Krupa 5,20
  • Julia Rycerska 5,10
  • Katarzyna Szostek 5,10
  • Michał Dębowski 5,09
  • Anna Frączek 5,00
  • Katarzyna Przysucha 4,90
KLASA VIb
  • ŚREDNIA Z ZACHOWANIA 4,04
  • ŚREDNIA Z NAUKI 4,05
  • Ewa Fudalej 5,30
  • Aleksandra Modzelewska 5,00
  • Agata Fudalej 4,90
  • Krzysztof Wyszomirski 4,82
KLASA VIc
  • ŚREDNIA Z ZACHOWANIA 4,04
  • ŚREDNIA Z NAUKI 3,84
  • Karolina Kajda 5,30
  • Błażej Maciejski 4,91
NAJLEPSZE KLASY W ZACHOWANIU


  • IVa 5,21 I miejsce
  • IVb 5,00 II miejsce
  • VB 4,95 III miejsce
NAJLEPSZE KLASY W NAUCE


  • IVa 4,71 I miejsce
  • IVb 4,47 II miejsce
  • Vc 4,35 III miejsce
LISTA UCZNIÓW, KTÓRZY OTRZYMAJĄ STYPENDIUM NAUKOWE ZA I SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2009/2010


  • Matylda Kupka 5,60
  • Paweł Kukiełka 5,50
  • Joanna Dudek 5,30
  • Joanna Sierak 5,30
  • Martyna Olejnik 5,30
  • Ewa Fudalej 5,30
  • Karolina Kajda 5,30
  • Ignacy Burs 5,22
  • Maksymilian Kozarzewski 5,22
  • Natalia Gajewska 5,20
  • Aleksandra Gajewska 5,20
  • Hubert Kaczorowski 5,20
  • Julia Nowocień 5,20
  • Jagoda Krupa 5,20
  • Anna Grochowska 5,20
  • Przemysław Bedełek 5,11
  • Julia Korycka 5,10
  • Wiktoria Michaluk 5,10
  • Kacper Szewczyk 5,10
  • Marta Koc 5,10
  • Piotr Szczodry 5,10
  • Julia Rycerska 5,10
  • Katarzyna Szostek 5,10
  • Michał Dębowski 5,09
BIP
Facebook
Rekrutacja 2020/21
 - klasa 1
 Zarządzenie Wójta
 Informacje ogólne
 Zgłoszenie - klasa 1
 obwód

 Wniosek - klasa 1
 Adaptacja
 Dojrzałość szkolna
 Wyprawka
 Klauzula informacyjna
Rekrutacja 2020/21
 - klasa 0
 Zarządzenie Wójta
 Informacje ogólne
 Wniosek oddziały
 przedszkolne 0

 Oświadczenia rodziców
 Oświadczenie
 o zamieszkaniu

 Informacje dla rodziców
 Wyprawka
 Klauzula informacyjna
Szkoła Promująca
  Zdrowie
 Krajowy certyfikt
 Wyniki autoewaluacji
 2015

 Prezentacja działań 2015
 Jesteśmy SzPZ
 Sprawozdania z działań
 w latach 2015 - 2019

 Publiczna prezentacja osiągnięć w ramach Szkoły Promującej Zdrowie
 Działania w latach
 2015 - 2019

 Realizacja priorytetów
 Szkoły

 Szkoła Promująca
 Zdrowie

 Bezpieczeństwo dzieci
 na co dzień

 Świadomy rodzic
 prezentacja

 Bezpieczna przerwa
 prezentacja

 Działania szkoły
 prezentacja

 Wyniki autoewaluacji
 prezentacja

Nasze kluby
 Klub Szachowy Hetman
Cheerleaderki
Wagarowicz
 Luty, marzec 2020
 Grudzień 2019
 Marzec, kwiecień 2019
 Archiwum
Certyfikaty
Certyfikaty
Programy unijne i
  rządowe












7477042 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.8 © 2003-2005 | Sublime by: | Projekt i wykonanie: