Szkola Podstawowa
   Strona głównaLinkiGaleriaKontaktMapa dojazdu
Logo Szkoły
Nasza szkoła
 Strona główna
 Nasz patron
 Historia szkoły
 Dyrekcja
 Nauczyciele
 Pedagog
 Psycholog
 Logopeda
 Biblioteka
 Świetlica
 Samorząd uczniowski
 Zajęcia pozalekcyjne
 Terminarz
 Plan lekcji
Dokumenty szkolne
 Statut
 Program Rozwoju
 Regulamin Porządkowy
 Program wychowawczo-
 profilaktyczny

 Procedury
 bezpieczeństwa

 Procedury
 Stypendia motywacyjne
 Regulamin kompleksu
 sportowego

 Wyniki sprawdzianu
 w klasach VI

 Bezpłatne podręczniki
 Regulamin boiska
 Polityka ochrony
 dziecka

Druki do pobrania
 Karta kolonii
 Podanie o duplikat
 legitymacji

Dziennik
 Dziennik elektroniczny
Ogłoszenia
 Regulamin dowozu
 uczniów

 Rozkład jazdy autobusu
Obiady
 Menu (03.06 — 14.06)
 Regulamin i oferta
 cenowa

 Umowa - korzystanie
 z obiadów

 Kontakt
1% podatku
 Przekaż 1% podatku
Rada Rodziców
 Prezydium RR
 Regulamin RR
 Protokoły zebrań RR
 Składka na RR
 Konto Rady Rodziców
 Archiwum
Podsumowanie roku szkolnego 2008/09
Aktualności
Wzorowi uczniowie klasy I - III


Klasa Ia
  1. Aleksandra Ćwirta
  2. Katarzyna Dębowska
  3. Przemysław Kucharski
  4. Aleksander Łysomirski
  5. Filip Misiak
  6. Kacper Orłowski
  7. Krzysztof Ostrowski
  8. Małgorzata Wyszomirska
Klasa Ib
  1. Agnieszka Głuchowska
  2. Monika Klimkiewicz
  3. Katarzyna Koc
  4. Anna Kozera
  5. Maria Pancewicz
  6. Rafał Zezula
Klasa Ic
  1. Filip Chyłkowski
  2. Wiktoria Czekalska
  3. Karolina Domańska
  4. Natalia Feder
  5. Paulina Mechowska
  6. Karol Lenarczyk
  7. Patrycja Papina
  8. Stanisław Perko
  9. Karolina Staciwa
  10. Barbara Szlaga
Klasa IIa
  1. Jan Burs
  2. Zuzanna Grochowska
  3. Zofia Kral
  4. Katarzyna Markowska
  5. Justyna Michalak
  6. Emilia Pieniążkiewicz
  7. Marta Uzdowska
Klasa IIb
  1. Jolanta Ambroziak
  2. Patryk Bartosiński
  3. Adrian Dziekański
  4. Arseniusz Korobeinikov
  5. Antoni Mordka
  6. Marcel Piotrowski
  7. Julia Roguska
  8. Ida Szymańska
  9. Aleksandra Trendak
  10. Milena Zembrzuska
Klasa IIc
  1. Marceli Domaradzki
  2. Rafał Fajer
  3. Jakub Grochala
  4. Wojciech Kaczorowski
  5. Laura Kozłowska
  6. Paweł Krzemiński
  7. Julia Pietrzak
  8. Wojciech Rzeszotarski
  9. Filip Raszkowski
Klasa IIIa
  1. Jan Adamski
  2. Karolina Deja
  3. Joanna Dudek
  4. Natalia Gajewska
  5. Hubert Kaczorowski
  6. Wiktoria Michaluk
  7. Kaja Modzelewska
  8. Julian Potocki
  9. Michał Sala
  10. Joanna Sierak
  11. Kacper Szewczyk
Klasa IIIb
  1. Mikołaj Dąbrowski
  2. Marta Koc
  3. Paweł Kukiełka
  4. Matylda Kupka
  5. Martyna Olejnik
  6. Piotr Szczodry
  7. Maciej Sachnowski
  8. Maria Wyszomirska
Klasa IIIc
  1. Weronika Orłowska
  2. Maciej Piestrak
  3. Emilia Polesiak
  4. Marta Tolak
  5. Klaudia Tolak
Wzorowi uczniowie klasy IV - VI


KLASA IVa

Średnia w zachowaniu 5,05
Średnia w nauce 4,54
  1. Hryciuk Hubert 5,10
  2. Rybak Marzena 5,00
  3. Gryglicka Anita 4,90
  4. Maksymiuk Adrian 4,90
  5. Basiak Ilona 4,80
  6. Bryks Robert 4,80
KLASA IVb

Średnia w zachowaniu 4,90
Średnia w nauce 4,54
  1. Bedełek Przemysław 5,50
  2. Trzciński Michał 5,40
  3. Kral Stanisław 5,30
  4. Wdowiak Maciej 5,20
  5. Jędrych Piotr 5,10
  6. Sulik Sylwia 5,00
KLASA IVc

Średnia w zachowaniu 4,91
Średnia w nauce 4,69
  1. Kozarzewski Maksymilian 5,70
  2. Burs Ignacy 5,40
  3. Nowocień Julia 5,30
  4. Lewandowska Paulina 5,00
  5. Klotz Kamil 4,90
  6. Koc Mateusz 4,90
  7. Krupa Paulina 4,90
  8. Wawreniuk Maria 4,90
  9. Ciuk Karolina 4,90
  10. Koza Piotr 4,80
  11. Brejnak Patrycja 4,80
KLASA Va

Średnia w zachowaniu 4,36
Średnia w nauce 4,33
  1. Krupa Jagoda 5,60
  2. Grochowska Anna 5,40
  3. Rycerska Julia 5,40
  4. Dębowski Michał 5,30
  5. Przysucha Katarzyna 5,20
  6. Szostek Katarzyna 5,20
  7. Frączek Anna 5,00
KLASA Vb

Średnia w zachowaniu 4,17
Średnia w nauce 4,31
  1. Modzelewska Ola 5,40
  2. Wyszomirski Krzysztof 5,40
  3. Bielecki Kamil 5,20
  4. Jachowicz Beata 5,10
  5. Sokół Piotr 5,00
  6. Szeląg Michał 5,00
  7. Draniak Marta 4,90
KLASA Vc

Średnia w zachowaniu 3,76
Średnia w nauce 4,10
  1. Kajda Karolina 5,50
  2. Maciejski Błażej 5,10
  3. Pawłowska Małgorzata 5,00
  4. Krosnowska Natalia 4,90
  5. Lenarczyk Aleksandra 4,80
  6. Pawłowska Sandra 4,80
KLASA VIa

Średnia w zachowaniu 4,88
Średnia w nauce 4,71
  1. Kulka Teresa 6,00
  2. Wojda Joanna 5,73
  3. Lewan Anna 5,45
  4. Kraft Sylwia 5,36
  5. Mechlińska Joanna 5,36
  6. Skałecka Iga 5,36
  7. Charaziński Adrian 5,18
  8. Dudek Michał 4,8
KLASA VIb

Średnia w zachowaniu 4,93
Średnia w nauce 4,62
  1. Kosk Julia 5,36
  2. Ositek Magdalena 5,27
  3. Mroczek Izabela 5,18
  4. Siwik Anna 5,18
  5. Smętkowska Anna 5,18
  6. Zajączkowska Marcelina 5,18
  7. Zarzecka Kamila 5,18
  8. Białecki Wojciech 5,09
KLASA VIc

Średnia w zachowaniu 4,71
Średnia w nauce 4,35
  1. Domaradzka Gabriela 5,91
  2. Czwarno Radosław 5,18
  3. Gińko Antoni 5,18
  4. Kłobukowska Karolina 4,91
  5. Nurzyńska Natalia 4,82
  6. Szczodry Grzegorz 4,82
NAJLEPSZE KLASY W ZACHOWANIU
  • I miejsce IVa 5,05
  • II miejsce VIb 4,93
  • III miejsce IVc 4,91
NAJLEPSZE KLASY W NAUCE
  • I miejsce VIa 4,71
  • II miejsce IVc 4,69
  • III miejsce VIb 4,62
NAJLEPSZE UCZENNICE NASZEJ SZKOŁY
  1. Teresa Kulka 6,00
  2. Gabriela Domaradzka 5,91
  3. Joanna Wojda 5,73


BIP
Rekrutacja 2019/20
 Rekrutacja do klas
  0 i 1 - informacja

 Terminy rekrutacji
 — zarządzenie

 Wniosek o przyjęcie
 do oddziału
 przedszkolnego

 Wzór zgłoszenia do
 klasy 1

 Wzór wniosku o
 przyjęcie do klasy 1

Szkoła Promująca
  Zdrowie
 Wyniki autoewaluacji
 2015

 Prezentacja działań 2015
 Jesteśmy SzPZ
 Sprawozdania z działań
 w latach 2015 - 2019

 Publiczna prezentacja osiągnięć w ramach Szkoły Promującej Zdrowie
 Działania w latach
 2015 - 2019

 Realizacja priorytetów
 Szkoły

 Szkoła Promująca
 Zdrowie

 Bezpieczeństwo dzieci
 na co dzień

 Świadomy rodzic
 prezentacja

 Bezpieczna przerwa
 prezentacja

 Działania szkoły
 prezentacja

 Wyniki autoewaluacji
 prezentacja

Nasze kluby
 UKS Jaguar
 Wydarzenia UKS Jaguar
 Klub Szachowy Hetman
Wagarowicz
 Marzec, kwiecień 2019
 Grudzień, styczeń
2018 - 2019

 Październik, listopad 2018
 Archiwum
Cheerleaderki
Certyfikaty
Certyfikaty
Programy unijne i
  rządowe










6033170 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.8 © 2003-2005 | Sublime by: | Projekt i wykonanie: