Szkola Podstawowa
   Strona głównaLinkiGaleriaKontaktMapa dojazdu
Logo Szkoły
Nasza szkoła
 Strona główna
 Nasz patron
 Historia szkoły
 Dyrekcja
 Nauczyciele
 Pedagog
 Psycholog
 Logopeda
 Biblioteka
 Świetlica
 Samorząd uczniowski
 Zajęcia pozalekcyjne
 Terminarz
 Plan lekcji
Dokumenty szkolne
 Statut
 Program Rozwoju
 Regulamin Porządkowy
 Program wychowawczo-
 profilaktyczny

 Procedury
 bezpieczeństwa

 Procedury
 Stypendia motywacyjne
 Regulamin kompleksu
 sportowego

 Wyniki sprawdzianu
 w klasach VI

 Bezpłatne podręczniki
 Regulamin boiska
 Polityka ochrony
 dziecka

Druki do pobrania
 Karta kolonii
 Podanie o duplikat
 legitymacji

Dziennik
 Dziennik elektroniczny
Ogłoszenia
 Regulamin dowozu
 uczniów

 Rozkład jazdy autobusu
Obiady
 Menu (03.06 — 14.06)
 Regulamin i oferta
 cenowa

 Umowa - korzystanie
 z obiadów

 Kontakt
1% podatku
 Przekaż 1% podatku
Rada Rodziców
 Prezydium RR
 Regulamin RR
 Protokoły zebrań RR
 Składka na RR
 Konto Rady Rodziców
 Archiwum
Wyniki III Szkolnego Konkursu Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej
Aktualności
WYNIKI III SZKOLNEGO KONKURSU PIOSENKI
PATRIOTYCZNEJ I ŻOŁNIERSKIEJ „Legiony to żołnierska nuta”.


24 października 2017 roku odbył się w naszej szkole III Szkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej „Legiony to żołnierska nuta…”.

Organizatorami konkursu i jednocześnie jurorami byli: Alina Stencka, Anna Matejuk i Kamil Połodziuk. W konkursie wzięło udział 53 uczniów szkoły podstawowej z klas 0-VII – solistów i zespoły. Dyplomy i nagrody zostaną wręczone na uroczystym apelu szkolnym.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy sukcesu.
Poniżej wyniki konkursu.
Organizatorzy

Kategoria wiekowa klasy 0-III SP
I miejsce ex aequo- Maria Darmetko kl.0 c - „Wojenko, wojenko”.
Duet w składzie: Antoni Skubis i Olgierd Skubis kl. I c i III d - „Bagnet na broń”
II miejsce- Martyna Styczyńska kl. III a - „Rozkwitały pąki białych róż”
III miejsce- Maja Zawacka kl. III b – „O mój rozmarynie”
Wyróżnienie- Klasa 0 b – „Pałacyk Michla”


Kategoria wiekowa klasy IV-V SP
I miejsce– Justyna Brzeźna kl. V c – „Wojenko, wojenko”
II miejsce– Julia Urbaniak i Wiktoria Walków kl. V d – „Piechota”
III miejsce– Zespół w składzie: Barbara Szelenbaum, Kornelia Lenart, Julia Verpetinskis, Marta Michalczyk i Pola Zembrzuska kl. IVe – „Marsz Pierwszej Brygady”
Wyróżnienia:- Zespół Powstańczynie w składzie: Julia Tolak, Alicja Karbownik,Malwina Binzer, Róża Binzer, Julia Orzeszek kl. IV b – „Przybyli ułani”
- Duet w składzie: Hanna Świątek i Aleksandra Kucińska kl. IV a – „Przybyli ułani”
- Olga Wąsowska kl. IV a – „Piechota”


Kategoria wiekowa klasy VI-VII SP
I miejsce- Martyna Kizior kl. VI a – „Piechota”
II miejsce ex aequo- Maja Mantey kl. VI b – „Rota”
- Duet w składzie: Laura Lapeta i Marta Kaczorowska kl. VI a– „ Piechota”
III miejsce- Zuzanna Kizior kl. VII b – „Marsz Pierwszej Brygady”
Wyróżnienia:- Weronika Ciechomska kl. VI b – „Piechota”
- Maria Rucińska kl. VI a – „Rota”
- Izabela Łukasiewicz kl. VII b – „Wojenko, wojenko”


BIP
Rekrutacja 2019/20
 Rekrutacja do klas
  0 i 1 - informacja

 Terminy rekrutacji
 — zarządzenie

 Wniosek o przyjęcie
 do oddziału
 przedszkolnego

 Wzór zgłoszenia do
 klasy 1

 Wzór wniosku o
 przyjęcie do klasy 1

Szkoła Promująca
  Zdrowie
 Wyniki autoewaluacji
 2015

 Prezentacja działań 2015
 Jesteśmy SzPZ
 Sprawozdania z działań
 w latach 2015 - 2019

 Publiczna prezentacja osiągnięć w ramach Szkoły Promującej Zdrowie
 Działania w latach
 2015 - 2019

 Realizacja priorytetów
 Szkoły

 Szkoła Promująca
 Zdrowie

 Bezpieczeństwo dzieci
 na co dzień

 Świadomy rodzic
 prezentacja

 Bezpieczna przerwa
 prezentacja

 Działania szkoły
 prezentacja

 Wyniki autoewaluacji
 prezentacja

Nasze kluby
 UKS Jaguar
 Wydarzenia UKS Jaguar
 Klub Szachowy Hetman
Wagarowicz
 Marzec, kwiecień 2019
 Grudzień, styczeń
2018 - 2019

 Październik, listopad 2018
 Archiwum
Cheerleaderki
Certyfikaty
Certyfikaty
Programy unijne i
  rządowe










6008638 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.8 © 2003-2005 | Sublime by: | Projekt i wykonanie: