Szkola Podstawowa
   Strona głównaLinkiGaleriaKontaktMapa dojazdu
Logo Szkoły
Nasza szkoła
 Strona główna
 Nasz patron
 Historia szkoły
 Dyrekcja
 Nauczyciele
 Pedagog
 Psycholog
 Logopeda
 Biblioteka
 Świetlica
 Samorząd uczniowski
 Zajęcia pozalekcyjne
 Terminarz
 Plan lekcji
Dokumenty szkolne
 Statut
 Program Rozwoju
 Regulamin Porządkowy
 Program wychowawczo-
 profilaktyczny

 Procedury
 bezpieczeństwa

 Procedury
 Stypendia motywacyjne
 Regulamin kompleksu
 sportowego

 Wyniki sprawdzianu
 w klasach VI

 Bezpłatne podręczniki
 Regulamin boiska
 Polityka ochrony
 dziecka

Druki do pobrania
 Karta kolonii
 Podanie o duplikat
 legitymacji

Dziennik
 Dziennik elektroniczny
Ogłoszenia
 Regulamin dowozu
 uczniów

 Rozkład jazdy autobusu
Obiady
 Menu (03.06 — 14.06)
 Regulamin i oferta
 cenowa

 Umowa - korzystanie
 z obiadów

 Kontakt
1% podatku
 Przekaż 1% podatku
Rada Rodziców
 Prezydium RR
 Regulamin RR
 Protokoły zebrań RR
 Składka na RR
 Konto Rady Rodziców
 Archiwum
Mam Talent 2017
Aktualności
III SZKOLNY KONKURS „MAM TALENT 2017”


W maju 2017 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Michałowicach odbył się już III Szkolny Konkurs „Mam Talent” dla klas „0”-VI. Inicjatorką i koordynatorką imprezy była p. Alina Stencka i p.Anna Matejuk.

Występy oglądała zgromadzona publiczność: rodzice i dzieci. Nagrody i dyplomy dla uczestników konkursu zostaną wręczone na zakończenie roku szkolnego. Fundatorem nagród jest Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Michałowicach.
Poniżej wyniki konkursu.

WYNIKI KLAS 0-III SP

NAGRODA GRAND PRIX


JULIA RYBICKA (taniec)

Kategoria PIOSENKA


I miejsce
nie przyznano
II miejsce
MICHALINA BAJERA
III miejsce ex aequo
LIDIA MICHAŁOWSKA
Dyplom za odwagę sceniczną
„DUET SASANKI“( JULIA ORZESZEK I JULIA SUŁECKA)

Kategoria GRA NA INSTRUMENTACH


I miejsce
JADWIGA SZYNDLER
II miejsce ex aequo
JUSTYNA HOŁDYŃSKA
III miejsce ex aequo
ALICJA HOŁDYŃSKA
EDYTA SZYNDLER
Wyróżnienie
GRZEGORZ KARPIŃSKI

Kategoria TANIEC – solówki


I miejsce
JAGODA RYBICKA
II miejsce
„TOSIA“ ANTONINA OGONOWSKA
III miejsce ex aequo
ALEKSANDRA PAWLICKA
NATALIA WIELGO
WIKTORIA WÓJCIK
Wyróżnienia
KAMIL ŻEBROWSKI
HANNA ŚWIĄTEK

Kategoria TANIEC – duety


I miejsce
„SUPER DUET“ (ZOFIA KURMAN I KATARZYNA STRZELECKA)
II miejsce
AMELIA WRÓBLEWSKA I NATALIA MAZUR
Wyróżnienia
ALICJA HOŁDYŃSKA I MALWINA RUMNIAK
„AKROBATYCZNE KOTKI“ (SONIA MOSKWA I ZOFIA ŁUCZYŃSKA)
„ZESPÓŁ WYSPA“ (MAŁGORZATA CHILARSKA I LAURA GOŹLIŃSKA)

Kategoria GRA AKTORSKA i RECYTACJA


I miejsce
ALEKSANDRA KUCIŃSKA
II miejsce
LAURA ŁABUDA
Wyróżnienie
MARIANNA KUTERMANKIEWICZ

Kategoria INNE TALENTY


Wyróżnienie
GRUPA JAGUAR “WSPANIAŁE TRIO“ (IGNACY SOBÓL, JULIAN WASINKIEWICZ, JAKUB CHOROMAŃSKI)
Nagroda specjalna jury
JAKUB CHOROMAŃSKI

Jury:
p. Alina Stencka
p. Anna Matejuk
p. Alina Pachura
p. Karolina Popłońska
p. Justyna Bartyzel



WYNIKI KLAS IV-VI SP

NAGRODA GRAND PRIX


JULIA STACHIEWICZ (taniec)

Kategoria PIOSENKA


I miejsce
JUSTYNA BRZEŹNA
II miejsce ex aequo
JULIA BACZKOWSKA
MELANIA SYBILSKA
III miejsce ex aequo
MILENA PIŁAT
OLIWIA ORZEŁOWSKA
Nagroda specjalna jury
za umiejętność śpiewu wraz z własnym akompaniamentem

MARTYNA KIZIOR
Wyróżnienie
MARTA ŚLĘZAK
Dyplomy za udział
„DUET BLOCKET” (MARTA ŚLĘZAK i KACPER ŚLĘZAK)
DUET JULIA SZYŁEJKO i MARIA PACZKOWSKA

Kategoria GRA NA INSTRUMENTACH


I miejsce
ANDRZEJ SZYNDLER
II miejsce ex aequo
LILIANA ŁABUDA
JAKUB VERPETINSKIS
III miejsce
MATEUSZ WOŹNIAK
Wyróżnienia
SAFIYA ERINFOLAMI
POLA OLESZEK
ANTONI SALA

Kategoria TANIEC


I miejsce
MARTA GAŁAT
I i III miejsca nie przyznano

Kategoria GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA i AKROBATYKA


I miejsce
JULIA URBANIAK
I i III miejsca nie przyznano

Kategoria PLASTYKA


I miejsce ex aequo
MARTYNA KOCZKO
MILENA PIŁAT i MARTYNA KIZIOR
II miejsce ex aequo
ZUZANNA SZYŁEJKO
GALYNA VASYLKIV
III miejsce ex aequo
ZOFIA KONOPKA
JULIA BACZKOWSKA
MARIA RUCIŃSKA
POLA STACHIEWICZ
MARTA BEDEŁEK
Wyróżnienia
MAJA MANTEY
MATEUSZ DOŁHUN
OLIWIA HAJDUK
ŁUCJA MAKSYMOWICZ
PATRYCJA MAZUR
NATALIA KUŁA
MAJA ŻÓŁTASZEK
HELENE BEJDA
LENA LIPERT
MARIA PACZKOWSKA
KAROLINA STAROSTA
RACHEL LORENC

Kategoria GRA AKTORSKA i RECYTACJA


I miejsce
JULIA URBAŃSKA
II miejsce
JUSTYNA BRZEŹNA
III miejsce
„SIOSTRZYCZKI” (LILIANNA i LAURA ŁABUDA)

Jury:
p. Elżbieta Kwiatkowska
p. Alina Stencka
p. Anna Matejuk
p. Grażyna Mazur
p. Katarzyna Traczyk
p. Rafał Mączyński

BIP
Rekrutacja 2019/20
 Rekrutacja do klas
  0 i 1 - informacja

 Terminy rekrutacji
 — zarządzenie

 Wniosek o przyjęcie
 do oddziału
 przedszkolnego

 Wzór zgłoszenia do
 klasy 1

 Wzór wniosku o
 przyjęcie do klasy 1

Szkoła Promująca
  Zdrowie
 Wyniki autoewaluacji
 2015

 Prezentacja działań 2015
 Jesteśmy SzPZ
 Sprawozdania z działań
 w latach 2015 - 2019

 Publiczna prezentacja osiągnięć w ramach Szkoły Promującej Zdrowie
 Działania w latach
 2015 - 2019

 Realizacja priorytetów
 Szkoły

 Szkoła Promująca
 Zdrowie

 Bezpieczeństwo dzieci
 na co dzień

 Świadomy rodzic
 prezentacja

 Bezpieczna przerwa
 prezentacja

 Działania szkoły
 prezentacja

 Wyniki autoewaluacji
 prezentacja

Nasze kluby
 UKS Jaguar
 Wydarzenia UKS Jaguar
 Klub Szachowy Hetman
Wagarowicz
 Marzec, kwiecień 2019
 Grudzień, styczeń
2018 - 2019

 Październik, listopad 2018
 Archiwum
Cheerleaderki
Certyfikaty
Certyfikaty
Programy unijne i
  rządowe










6134503 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.8 © 2003-2005 | Sublime by: | Projekt i wykonanie: