Szkola Podstawowa
   Strona głównaLinkiGaleriaKontaktMapa dojazdu
Logo Szkoły
Nasza szkoła
 Strona główna
 Nasz patron
 Historia szkoły
 Dyrekcja
 Nauczyciele
 Pedagog
 Psycholog
 Logopeda
 Biblioteka
 Świetlica
 Samorząd uczniowski
 Zajęcia pozalekcyjne
 Terminarz
 Plan lekcji
Dokumenty szkolne
 Statut
 Program Rozwoju
 Regulamin Porządkowy
 Program wychowawczo-
 profilaktyczny

 Procedury
 bezpieczeństwa

 Procedury
 Stypendia motywacyjne
 Regulamin kompleksu
 sportowego

 Wyniki sprawdzianu
 w klasach VI

 Bezpłatne podręczniki
 Regulamin boiska
 Polityka ochrony
 dziecka

Druki do pobrania
 Karta kolonii
 Podanie o duplikat
 legitymacji

Dziennik
 Dziennik elektroniczny
Ogłoszenia
 Regulamin dowozu
 uczniów

 Rozkład jazdy autobusu
Obiady
 Menu (03.06 — 14.06)
 Regulamin i oferta
 cenowa

 Umowa - korzystanie
 z obiadów

 Kontakt
1% podatku
 Przekaż 1% podatku
Rada Rodziców
 Prezydium RR
 Regulamin RR
 Protokoły zebrań RR
 Składka na RR
 Konto Rady Rodziców
 Archiwum
Mam Talent klasy IV-VI
Aktualności
Mam Talent klasy IV-VI


11 maja 2016 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Michałowicach odbył się II Szkolny Konkurs „Mam Talent” dla klas IV-VI. Inicjatorką i koordynatorką imprezy była p. Alina Stencka.

W organizację konkursu oraz pracę w komisji konkursowej zaangażowały się również:
p. Małgorzata Skrzędziejewska-Cendrowska, p. Agnieszka Stolarczyk, p. Agnieszka Affek, p. Anna Matejuk i s. Maria Zajkowska.
Funkcję przewodniczącej Jury pełniła p. wicedyrektor Elżbieta Kwiatkowska.

Dekorację wykonali nauczyciele klas młodszych: p. Anna Matejuk, p. Jolanta Matysiak, p. Karolina Popławska, p. Piotr Rezmer, p. Alina Pachura.
Przygotowaniem i prowadzeniem konkursu plastycznego zajęła się p. Małgorzata Skrzędziejewska-Cendrowska.

Konferansjerkę prowadziła uczennica klasy IIIb gimnazjum Paulina Pastuszek. Sprzęt nagłaśniający montowali i obsługiwali uczniowie z klasy IIa gimnazjum: Michał Dąbrowski, Jakub Podgrudny i Emil Karkuciński.

W konkursie brało udział 31 uczniów w 25 prezentacjach w kategoriach: piosenka, taniec, gra na instrumentach oraz inne talenty. 16 uczniów w tym samym czasie wykonywało prace plastyczne. Uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem i w większości bardzo dobrym przygotowaniem.

Występy oglądała licznie zgromadzona publiczność: rodzice i dzieci.
Nagrody i dyplomy dla uczestników konkursu zostaną wręczone na zakończenie roku szkolnego. Fundatorem nagród jest Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Michałowicach.

Poniżej wyniki konkursu.

NAGRODA GRAND PRIX

JULIA STACHIEWICZ (taniec)

Kategoria PIOSENKA


I miejsce
Duet wokalno-instrumentalny „Double B” w składzie:
URSZULA BEJDA i KAJA BEDNAREK

II miejsce ex aequo
EMILIA WELTROWSKA
MILENA PIŁAT

III miejsce ex aequo
LENA MORDKA
JULIA BACZKOWSKA

Wyróżnienie
ZUZANNA SZYŁEJKO

Kategoria TANIEC


I miejsce
JULIA CIEŚLAK

II miejsce
MARTA GAŁAT

III miejsce ex aequo
Duet taneczny MARTA MISIEWICZ i MAŁGORZATA ŚWIĄTEK
Duet taneczny „Iskierki” w składzie: MARTA KACZOROWSKA i OLIWIA HRYCIUK

Wyróżnienie
ZOFIA KONOPKA

Kategoria GRA NA INSTRUMENTACH


I miejsce
nie przyznano

II miejsce
POLA SAŁACIŃSKA

III miejsce ex aequo
WERONIKA PIK
MAJA ŻÓŁTASZEK

Wyróżnienia
ANTONI SALA
Duet instrumentalny „Współcześni Beethoveni” w składzie:
EMILIA ANCZARSKA i ANNA OSTROWSKA

Kategoria PLASTYKA


I miejsce ex aequo
MARTYNA KIZIOR i MILENA PIŁAT
MARTYNA KOCZKO
URSZULA BEJDA

II miejsce ex aequo
ALICJA WDOWIAK
MAJA ŻÓŁTASZEK
EWA PAWLAK
MAJA MANTEY

III miejsce ex aequo
KLARA BÓJKO
WERONIKA ZAWITKOWSKA
KAMILA BIAŁOWĄS

Wyróżnienia:
MARTA GAŁAT
ZUZANNA KIZIOR
MATEUSZ DOŁHUN
KAJA BEDNAREK
JULIA BACZKOWSKA

Kategoria INNE TALENTY


NAGRODA
  • za aktorską interpretację i swobodę sceniczną i ogólny wyraz artystyczny - JULIA URBAŃSKA (recytacja)
  • za kontakt z publicznością, swobodę sceniczną i ogólny wyraz artystyczny LAURA LAPETA (iluzja)

WYRÓŻNIENIE za zręczność, refleks i logiczne myślenie zespół „LOM” w składzie: Leon Przybyszewski, Olaf Lipiński i Maciej Czernicki

POZOSTALI UTALENTOWANI UCZESTNICY
  • Wiktoria Szymańska (piosenka)
  • duet wokalny Blanka Wilczyńska i Zuzanna Kizor
  • Martyna Kizior (piosenka)
  • Pola Zając (piosenka)
  • Lena Lipert (piosenka)


BIP
Rekrutacja 2019/20
 Rekrutacja do klas
  0 i 1 - informacja

 Terminy rekrutacji
 — zarządzenie

 Wniosek o przyjęcie
 do oddziału
 przedszkolnego

 Wzór zgłoszenia do
 klasy 1

 Wzór wniosku o
 przyjęcie do klasy 1

Szkoła Promująca
  Zdrowie
 Wyniki autoewaluacji
 2015

 Prezentacja działań 2015
 Jesteśmy SzPZ
 Sprawozdania z działań
 w latach 2015 - 2019

 Publiczna prezentacja osiągnięć w ramach Szkoły Promującej Zdrowie
 Działania w latach
 2015 - 2019

 Realizacja priorytetów
 Szkoły

 Szkoła Promująca
 Zdrowie

 Bezpieczeństwo dzieci
 na co dzień

 Świadomy rodzic
 prezentacja

 Bezpieczna przerwa
 prezentacja

 Działania szkoły
 prezentacja

 Wyniki autoewaluacji
 prezentacja

Nasze kluby
 UKS Jaguar
 Wydarzenia UKS Jaguar
 Klub Szachowy Hetman
Wagarowicz
 Marzec, kwiecień 2019
 Grudzień, styczeń
2018 - 2019

 Październik, listopad 2018
 Archiwum
Cheerleaderki
Certyfikaty
Certyfikaty
Programy unijne i
  rządowe










6143347 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.8 © 2003-2005 | Sublime by: | Projekt i wykonanie: