Szkola Podstawowa
   Strona głównaLinkiGaleriaKontaktSzukajMapa dojazdu
Logo Szkoły
Nasza szkoła
 Aktualności
 Nasz patron
 Historia szkoły
 Dyrekcja
 Kadra pedagogiczna
 Pedagog
 Psycholog
 Logopeda
 Pielęgniarka
 Integracja sensoryczna
 Biblioteka
 Świetlica
 Zajęcia pozalekcyjne
 Plan lekcji
Dokumenty szkolne
 Statut
 Program Rozwoju
 Program wychowawczo-
 profilaktyczny

 Polityka ochrony
 dziecka

 Procedury
 Regulaminy
 Stypendia motywacyjne
 Wyniki sprawdzianu
 w klasach VIII

 Bezpłatne podręczniki
 Wykaz podręczników
 na rok 2019/20

 Obiekty sportowe
 Terminarz 2019/20
W szkole
 Samorząd Uczniowski
 Szkolny Klub
 Wolontariatu

 Podpatrzone w szkole
 Konkursy i olimpiady
 Sport
Druki do pobrania
 Karta kolonii
 Podanie o duplikat
 legitymacji

 Karta zgłoszenia
 dziecka do świetlicy

Dziennik
 Dziennik elektroniczny
Ogłoszenia
 Regulamin dowozu
 uczniów

 Rozkład jazdy autobusu
Obiady
 Opłaty X - XII
 Regulamin i oferta
 cenowa

 Umowa - korzystanie
 z obiadów

 Kontakt
1% podatku
 Przekaż 1% podatku
Rada Rodziców
 Prezydium RR
 Regulamin RR
 Protokoły zebrań RR
 Składka na RR
 Konto Rady Rodziców
 Archiwum
Programy w oddz.
  przedszkolnych




Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny – wyniki
Aktualności
Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny – wyniki


Dnia 25 października 2013r. 2815 uczniów z klas IV-VI przystąpiło do Ogólnopolskiego Konkursu Ortograficznego organizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej. Konkurs polegał na rozwiązaniu testu wielokrotnego wyboru, sprawdzał znajomość zasad ortograficznych i umiejętność ich stosowania w praktyce. Z testu można było uzyskać maksymalnie 208 pkt. W naszej szkole do konkursu przystąpiło 28 uczniów.

Najlepszy wynik uzyskali:

Bartosz Rauch – klasa Vc – 182 pkt. – 12 miejsce w kraju – otrzymuje Dyplom wyróżnienia
Gabriela Podleś – klasa Vd – 180 pkt. – 13 miejsce w kraju – otrzymuje Dyplom wyróżnienia

Pozostałe wyniki:

Imię i nazwisko Suma punktów Miejsce w kraju
Jakub Mazur 170 18
Anna Kozera 164 21
Hubert Kucharski 162 22
Anna Ostrowska 160 23
Franciszek Szewczyk 160 23
Ilona Grochala 160 23
Maria Pancewicz 158 24
Martyna Fugiel 152 27
Julia Kaczorowska 148 29
Julia Piętowska 148 29
Rafał Bryl 148 29
Jakub Mantey 146 30
Urszula Bejda 146 30
Maja Berej 144 31
Filip Pawlikowski 144 31
Wiktoria Hryciuk 142 32
Matylda Urbańska-Żaczek 140 33
Piotr Niewiadomski 140 33
Monika Klimkiewicz 138 34
Natalia Błońska 138 34
Aleksandra Janas 138 34
Katarzyna Kiersnowska 134 36
Damian Juszczyk 134 36
Patryk Łabędzki 132 37
Michał Ogórek 128 39
Bartosz Sobiera 124 41


Gratulujemy!

koordynator konkursu – R. Zarychta
BIP
Facebook
Wydarzenia
28.02, piątek, 17:00
Spotkanie Absolwentów

24.03, wtorek, 18:00
Zebrania z Rodzicami klas 0-3

25.03, środa, 17:30
Zebrania z Rodzicami klas 4-8

25.03, 18:30 - 20:00
Dzień Otwarty klas 4-8
Rekrutacja 2020/21
 - klasa 1
 Zarządzenie Wójta
 Informacje ogólne
 Zgłoszenie - klasa 1
 obwód

 Wniosek - klasa 1
Rekrutacja 2020/21
 - klasa 0
 Zarządzenie Wójta
 Informacje ogólne
 Wniosek oddziały
 przedszkolne 0

 Oświadczenia rodziców
 Oświadczenie
 o zamieszkaniu

Szkoła Promująca
  Zdrowie
 Krajowy certyfikt
 Wyniki autoewaluacji
 2015

 Prezentacja działań 2015
 Jesteśmy SzPZ
 Sprawozdania z działań
 w latach 2015 - 2019

 Publiczna prezentacja osiągnięć w ramach Szkoły Promującej Zdrowie
 Działania w latach
 2015 - 2019

 Realizacja priorytetów
 Szkoły

 Szkoła Promująca
 Zdrowie

 Bezpieczeństwo dzieci
 na co dzień

 Świadomy rodzic
 prezentacja

 Bezpieczna przerwa
 prezentacja

 Działania szkoły
 prezentacja

 Wyniki autoewaluacji
 prezentacja

Nasze kluby
 Klub Szachowy Hetman
Cheerleaderki
Wagarowicz
 Grudzień 2019
 Marzec, kwiecień 2019
 Grudzień, styczeń
2018 - 2019

 Październik, listopad 2018
 Archiwum
Certyfikaty
Certyfikaty
Programy unijne i
  rządowe












6672913 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.8 © 2003-2005 | Sublime by: | Projekt i wykonanie: